GOAATO
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

самозвіт та атестація

3 користувачів

Перейти донизу

самозвіт та атестація Empty самозвіт та атестація

Повідомлення  admin Сб Груд 01, 2012 4:29 pm

Здається мені, що питання оформлення атестаційної справи для анестезіологів нашої області одне із самих болючих. Цей процес чомусь перетворився на якесь жахливе дійство. На мою думку, із цим треба щось робити. Здається, що ті хто пройшли за останній час це випробування, могли би поділитись із колегами своїм досвідом. Маю на увазі вимоги до оформлення атестаційної справи та підводні камені самої атестації.
admin
admin
Admin

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 02.01.2012
Вік : 57
Місцезнаходження : КЗ ТОР "ТУЛ"

https://goaato.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

самозвіт та атестація Empty Re: самозвіт та атестація

Повідомлення  Dr_Ivan Чт Груд 13, 2012 10:33 pm

Я б трохи звузив питання оформлення атестаційної справи до написання звіту. І тут дійсно починається жах. Як написати звіт, щоб він був єдиним і неповторним. Якщо вдатися до наказу МОЗ України № 359 від 19.12.97 року "Про подальше удосконалення атестації лікарів" то зацитую пункт
"3.5. У звіті, який лікар готує у довільній формі обсягом не
більше 20 сторінок друкованого тексту, викладаються основні
функції та особливості його професійної діяльності, показники
роботи, передбачені статистичними формами, їх аналіз тощо."
Що ми маємо :
- форма викладу звіту довільна, хочеш пишеш текстом, хочеш представляєш таблиці, діаграми;
- обсяг не більше!!! 20 сторінок, тобто може бути від однієї до 20 сторінок друкованого тексту;
- зміст звіту - показники роботи, передбачені статистичними формами ( і які показники по анестезіології передбачені статистичними формами - кількість наркозів, кількість операцій, ускладнення з летальним наслідком);
- аналіз основних показників.
Звіт, що відповідав би таким умовам, я думаю мав би об’єм 2-3 сторінки. Основні функції та особливості роботи анестезіолога викладено в описовій формі, показники роботи у вигляді двох-трьох таблиць або діаграм і аналіз цих показників декількома лінійками тексту. За такий звіт категорії точно не дадуть.

Dr_Ivan

Кількість повідомлень : 5
Дата реєстрації : 22.01.2012

Повернутися до початку Перейти донизу

самозвіт та атестація Empty Re: самозвіт та атестація

Повідомлення  admin Пт Груд 14, 2012 8:29 am

Чому це не дадуть? Якщо аналізувати цю ситуацію, та виникає величезна кількість питань:
1) Що мається на увазі під терміном "аналіз показників"? Аналіз є математичний, статистичний та ін. Кожний із тих аналізів має свої правила та закони. Це добре занють ті, хто займався науковими працями (критерії Стьюдента і т.п.). Те, що вимагається від нас, нічого спільного з "аналізом" не має.
2) Другий цікавий термін - "Довільна форма"! Любій людини зрозуміло, що "довільна" = "люба"= "така, яку я хочу" = "навіть скопійована з чужої (бо я таку хочу)". У нашому випадку - "довільна форма" це та, яку хоче бачити рецензент.
3) Далі сама оцінка справи. Ви не замислювались - як можна оцінити любу роботу? Існує один єдиний варіант - порівняти ії із певним еталоном і вияснити "дотягують" ці показники до певного рівня (у нашому випадку атестаційної категорії) чи ні. А як можно порівняти наприклад "зелене" та "кругле" ? Порівняти можна тільки стандартизовані дані! alien
Це все я не раз пробував довести нашому рецензенту. Результат - 0 Mad . Але атестуватись якось треба. Тому і розпочав я цю бесіду. Перерахуйте просто зауваження, вимоги, запитання на самій атестації і т.п. Здається це має допомогти іншим.
admin
admin
Admin

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 02.01.2012
Вік : 57
Місцезнаходження : КЗ ТОР "ТУЛ"

https://goaato.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

самозвіт та атестація Empty Re: самозвіт та атестація

Повідомлення  Dr_Ivan Пн Груд 17, 2012 8:36 am

Основні тренди цьогорічного звіту є:
- викладення тексту в минулому часі;
- граматичні помилки , в основному засилля русизмів у медичних термінах – операційні втручання а не оперативні , із анестезіології а не по анестезіології та інші;
- підпис таблиць, графіків і діаграм зверху, а не знизу;
- чітке розмежування організаційно-методичної роботи і лікувальної у відповідних розділах, щоб організаційно-методична робота не переходила в лікувальну і навпаки;
- якщо з однієї лікарні протягом року два лікаря представляють звіт, то робота буде піддана прискіпливій перевірці і пошуку однакових фраз, таблиць, діаграм. Якщо один в розділі “Перелік практичних навиків” напише “катетеризація вени” , то другий вже мусить написати “методика катетеризації вени ”, в іншому випадку, це розцінюється як плагіат.
Щодо оцінки справи. А чим особливим відрізняється звіт на другу і вищу категорію? Єдиний чіткий критерій, що наведений в наказі №359 є стаж по спеціальності, який дає право претендувати на відповідну категорію. На мій погляд категорію отримують не за знання і навики, а за стаж в спеціальності. Правильно, що порівнювати можна тільки порівнюване. Які інтегральні показники використовувати в оцінці роботи лікаря?

Dr_Ivan

Кількість повідомлень : 5
Дата реєстрації : 22.01.2012

Повернутися до початку Перейти донизу

самозвіт та атестація Empty Re: самозвіт та атестація

Повідомлення  burger0580 Пн Лист 10, 2014 9:51 pm

Dr_Ivan пише: Правильно, що порівнювати можна тільки порівнюване. Які інтегральні показники використовувати  в оцінці роботи лікаря?


Вітаю Вас! Можливо, я і помиляюсь. Але найпростіше порівняти статистику виконаних маніпуляцій та їх структуру. У власному звіті кожен подає данні про виконані маніпуляції/інші навички по роках за звітний період та разом. От і наочно видно, що до прикладу збільшилась чи зменшилась активність в певній галузі діяльності (більше або менше інтубацій), з₴явилось щось нове в роботі (опанування нових методик, технік).

burger0580

Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 10.11.2014
Місцезнаходження : м. Хмельницький

Повернутися до початку Перейти донизу

самозвіт та атестація Empty Re: самозвіт та атестація

Повідомлення  admin Вт Лист 11, 2014 7:01 pm

Перелік маніпуляцій - далеко не все що необхідно для оцінки якості роботи анестезіолога!
admin
admin
Admin

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 02.01.2012
Вік : 57
Місцезнаходження : КЗ ТОР "ТУЛ"

https://goaato.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

самозвіт та атестація Empty Re: самозвіт та атестація

Повідомлення  Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі